Старша викладачка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Катерина Пензєва провела профорієнтаційну онлайн-зустріч із старшокласниками закладів загальної середньої освіти територіальних громад Вараського району Рівненської області, зокрема Вараських ліцеїв № 1, № 2, № 6 та Більськовільського ліцею Вараської міської ради. У заході взяли участь понад 90 учнів.

Представниця кафедри розповіла ліцеїстам про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про умови навчання, побуту та дозвілля курсантів і студентів університету. Майбутні вступники ознайомили з перевагами навчання у виші, можливостями реалізуватися здобувачам освіти університету в науковій, творчій і спортивній діяльності.

Викладачка звернула увагу старшокласників на перспективи подальшого працевлаштування та кар’єрні можливості для випускників Харківського поліцейського вишу.