Старша викладачка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Катерина Пензєва провела у режимі відео конференції профорієнтаційну зустріч зі старшокласниками навчальних закладів територіальних громад Сарненського району Рівненської області. У заході взяли участь понад 80 учнів Сарненського ліцею № 5, ОЗ «Люхчанський ліцей», Коростського, Любиковицького, Ремчицького та Тріскинського ліцеїв. Представниця кафедри розповіла про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про умови навчання, побуту та дозвілля курсантів і студентів. Майбутніх випускників ознайомили з перевагами навчання у виші, можливостями реалізуватися здобувачам освіти в науковій, творчій та спортивній діяльності.

Викладачка звернула увагу старшокласників на перспективи подальшого працевлаштування та кар’єрні можливості для випускників Харківського поліцейського вишу. Вона підкреслила, що для того, щоб навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, де готують поліцейських, перш за все необхідно заповнити анкету на сайті https://osvita.np.gov.ua/.