Доценти кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Станіслав Іванов та Олена Юшкевич за підтримки представниці відділу освіти управління гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради Волинської області Ганни Лук’янчук організували онлайн-зустріч із випускниками закладів загальної середньої освіти, зокрема: Камінь-Каширський ліцей № 1 імені Євгена Шабліовського, Броницький, Пнівненський, Підцир’ївський, Черченський, Ворокомлівський, Грудківський та Видертський ліцеї Камінь-Каширської міської ради Волинської області.

Представники університету ознайомили майбутніх абітурієнтів із цьогорічними умовами вступу, надали інформацію про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, розповіли про умови навчання та проживання курсантів, про роботу наукових гуртків, спортивних секцій тощо. Вони підкреслили, що для того, щоб навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, де готують поліцейських, перш за все необхідно заповнити анкету на порталі Національної поліції: https://osvita.np.gov.ua/.