У межах військо-патріотичного виховання молоді та з метою ознайомлення здобувачів освіти з можливими ризиками, пов’язаними з повномасштабним вторгненням рф на територію України, викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС, старший лейтенант поліції Владислав Бурхайло провів практичне заняття для студентів 1-2 курсів Відкритого міжнародного університету з розвитку людини «Україна» за темою «Зупинка масивної кровотечі, забезпечення прохідності дихальних шляхів, перевірка дихання».

Під час заняття викладач розповів про основні принципи надання домедичної допомоги, пріоритети та обсяг її надання пораненому у різних типах ситуацій, алгоритм дій у разі самодопомоги та взаємодопомоги пораненому. Разом зі студентами розглянули способи зупинки масивної кровотечі за допомогою створення прямого тиску, накладення кровоспинного турнікету, тампонування та застосування тиснучої пов’язки; очищення ротової порожнини, відкриття дихальних шляхів; перевірку наявності та ефективності дихання через підрахунок частоти дихання.

Викладач університету також ознайомив студентів з особливостями вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ – закладу вищої освіти системи МВС України.