Старша викладачка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 ХНУВС Софія Попова у межах профорієнтаційної роботи провела захід у Жидачiвському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 імені Омеляна Партицького Жидачівської міської ради Львівської області, приурочений Всеукраїнському тижню права. Вона розповіла про правила та умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, переваги та особливості навчання, про працевлаштування випускників університету. Представниця університету залучила старшокласників до інтерактивної гри з правознавства, де були розкриті питання основоположних прав людини, прав та обов’язків здобувачів освіти та запобігання булінгу у школах.