Працівники, курсанти та слухачі магістратури факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ привітали дітей Агрономічної об'єднаної територіальної громади з Міжнародним днем захисту дітей. Вони продемонстрували дітям, батькам, мешканцям громади безпілотний літальний апарат, який використовується для навчання курсантів університету. Курсанти ознайомили присутніх із прикладними мистецтвами тайського боксу. У заходах також взяли участь поліцейські офіцери громади, які надали службовий автомобіль, щоб діти ознайомилися зі спеціальним транспортним засобом поліцейських. Хлопцям і дівчатам було цікаво оглянути спеціальні засоби, бронежилети, які вони могли приміряти. Голова Агрономічної ОТГ Сергій Сітарський подякував представникам університету та зазначив, що громада вдячна усім, хто долучився до організації та проведення свята, від якого діти отримали радість та нові враження.