Учасники Конгресу, в якому взяла участь голова курсантсько-студентського Парламенту ХНУВС Катерина Жмуровська, порушували важливі питання щодо діяльності Громадської спілки «Українська студентська ліга», голосували за важливі рішення, налагоджували співпрацю з органами державної влади та іншими організаціями.

Програма Конгресу була насиченою і різноманітною: проводились профільні лекції, панельні дискусії, розглядалися проблеми українського студентства, йшлося про стратегію залучення та інтеграцію волонтерів і молоді до регіональної політики.

Самоврядування університету продовжує свою діяльність і співпрацює з усіма молодіжними організаціями, де представляє думку здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ.