У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася четверта лекція з серії міні-лекцій до Дня Європи в Україні «Віртуальний тур Європою». Доповідь на тему «Підготовка працівників поліції у Словаччині» презентував кандидат наук, науковий співробітник, викладач кафедри європейського інтегрованого управління кордонами Академії поліцейських сил у Братиславі Іван Кощ (Словаччина).

Під час свого виступу спікер розповів про загальні відомості своєї країни – Словаччини, ознайомив із економічною ситуацією своєї країни і Європи у цілому. Крім того, доповідач приділив особливу увагу умовам та процесу навчання майбутніх офіцерів поліції у Словаччині, а також можливості подальшого працевлаштування та зауважив на важливості старанного навчання.