У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся вебінар на тему «Відновне правосуддя. Медіація та фасилітація у кримінальному провадженні», що є першим із серії вебінарів від Регіонального представництва КМЄС, які будуть проводитися щотижня протягом листопада та грудня 2020 року для здобувачів вищої освіти, наукового та науково-педагогічного складу ХНУВС, Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.

Основним спікером заходу виступив радник з питань верховенства права Харківського представництва Консультативної місії ЄС в Україні  Саер Аммар, який розповів про учасників відновного правосуддя, висвітлив особливості та мету відновного правосуддя у кримінальному провадженні та навів приклади та найкращі практики його застосування у країнах ЄС.

Під час заходу учасники активно коментували та ставили запитання спікеру, на які отримали вичерпні відповіді.