У відділенні психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Харківського національного університету внутрішніх справ пройшли стажування фахівці психологічної служби Одеського державного університету внутрішніх справ.

Вони ознайомилися з особливостями організації психологічного супроводження в університеті, взяли участь у практичних заходах за основними напрямами психопрофілактичної роботи, таких як діагностика, консультування, інтерактивні заняття з курсантами. Фахівці відділення психологічного забезпечення ХНУВС поділилися з колегами власним практичним досвідом та кращими методичними напрацюваннями.