"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com

Директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш взяв участь у зустрічі керівництва ГУНП в Сумській області з курсантами закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання МВС України, які прибули для проходження навчальної практики та стажування на посаді в територіальних підрозділах та Головному управлінні поліції Сумської області.

З вітальними словами до курсантів звернулися заступник начальника ГУНП в Сумській області – начальник слідчого управління Олег Григоров та заступник начальника ГУНП в Сумській області – начальник кримінальної поліції Вадим Дзюбинський. Директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш наголосив на необхідності дотримання та виконання курсантами планів проходження навчальної практики та стажування на посаді, дотримання вимог Закону України «Про Національну поліцію» та інших законодавчих актів, вимог службової дисципліни та правил техніки особистої безпеки. Також перед присутніми виступили начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумській області Сергій Терещенко, начальник управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Олена Біцан, директор Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Сумській області» Леонід Дєдков.

Після завершення організаційної зустрічі з курсантами провели анкетування та навчання за напрямками службової діяльності.

Сумська філія ХНУВС