18 травня в Україні відзначається День науки. Це професійне свято  не тільки науковців, а й усіх причетних до науки, наукової діяльності та її здобутків. Адже наука стала головною продуктивною силою, що веде світову спільноту до вершин прогресу. Саме тому загальна бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ презентує розгорнуту книжкову експозицію, представлену науковими працями авторитетних і молодих вчених університету.

Університет посідає провідне місце у забезпеченні правового розвитку держави та її правоохоронної сфери. За науковим доробком наших вчених – величезна праця, наполегливі пошуки і постійна, копітка дослідницька робота. Вони не тільки зберігають успадковані від уславлених попередників наукові традиції, але й розвивають і збагачують їх. Наукові надбання останніх років вчених університету представлені в усіх галузях права та правоохоронній діяльності.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку.