Учасник Школи наукового лідерства курсант 3 курсу факультету № 1 Андрій Топчій взяв участь у міжнародному вебінарі «Sustainability, Equality, Peace: Integrating Climate Change & Women, Peace and Security Agendas», що був організований Представництвом Об'єднаних Арабських Еміратів при ООН та Georgetown Institute for Women, Peace and Security.

Під час заходу обговорювався зв'язок між змінами у кліматі, соціальною безпекою та гендерною проблематикою сьогодення, а також як політика та інвестиції можуть прискорити вирішення проблеми кліматичної кризи, завдяки внеску жінок у цих сферах.

Вебінар розширив уявлення учасників про важливі світові проблеми, завдяки чому курсант поглибив свої знання у цій сфері для подальшого втілення отриманих знань у нових проєктах та напрямах роботи.