У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочала роботу семінар-нарада, що проходить у рамках підвищення кваліфікації фахівців з психологічного забезпечення освітнього процесу закладів освіти системи МВС України. У заході взяв участь перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець.

Під час семінар-наради будуть розглянуті актуальні для практичних психологів теми: навчання роботи з психологічними травмами, негативними переживаннями, профілактики суїцидальних проявів; використання сучасного діагностичного інструментарію, психологічних прийомів та технік; засвоєння нових тренінгових програм, а також багато іншого матеріалу, що охоплює усі напрями психологічного супроводу в ЗВО зі специфічними умовами навчання. Також заплановано проведення круглого столу з актуальних питань роботи психологічної служби та підсумкове тестування.