Працівники університету, слухачі ад`юнктури, аспірантури та магістратури проводять свої вихідні та відпустки на базі відпочинку «Янтарна» ХНУВС, яка розташована в сосновому бору на березі Печенізького водосховища, неподалік від Старого Салтова. Позбутися шуму та метушні великого міста, насолодитися чистим повітрям, порибалити з друзями та прогулятися лісовими стежками можна всього за годину їзди від Харкова.

Матеріально-технічна база «Янтарної» постійно оновлюється. Усього на базі відпочинку 50 затишних двокімнатних дерев'яно-цегляних будиночків різного рівня комфортності. Усі вони мебльовані одно- та двоспальними ліжками, мають шафи для одягу, крісла, стіл та стільці, є доступ до Wi-Fi Інтренету, що надає можливість у разі необхідності поєднувати відпочинок з роботою. Будиночки підвищеного рівня комфортності додатково облаштовані кондиціонером та холодильником. Кожен будиночок розрахований на проживання трьох осіб. Поруч з будинками розташовано кухні, обладнані газовими плитами, холодильниками та кухонним посудом. На території бази відпочинку є побутові та душові кімнати. Для найменших відпочиваючих побудовано сучасний ігровий майданчик.

Тож, якщо ви плануєте відпустку, або на вихідні бажаєте відпочити та побути наодинці з природою, то ласкаво просимо на базу відпочинку «Янтарна».

Приємного відпочинку!

Вартість будиночка на три особи за добу для працівників університету складає 510 грн., для інших відпочиваючих – 580 грн., будиночок підвищеної комфортності коштуватиме 670 грн. для працівників навчального закладу та 870 грн. для інших.

Контактна особа: Молчанова Ірина Петрівна

тел. 73-98-103, (066) 311-83-03

Директор бази «Янтарна» – Костенко Ірина Леонідівна

тел. 095-317-33-39

 

Бажаючим відпочити необхідно:

1. Заповнити бланк заяви.

2. Надати заяву до відділу матеріального забезпечення (кім. 10). Контактна особа   – Молчанова Ірина Петрівна (тел. (057) 73-98-103, 066-311-83-03).

3. Сплатити рахунок протягом трьох днів.

4. Отримати путівку до бази «Янтарна».