Допомагаємо рятувати життя харків'ян

Навіть у мирний час екстрена і спеціалізована медична допомога надзвичайно важлива, бо рятує життя у найскладніших випадках, а у воєнний час, коли харків'яни кожен день знаходяться під обстрілами та отримують поранення, ця допомога є критично важливою. І Національна поліція не стоїть осторонь.

Бінарне заняття з господарського права

Завідувачем кафедри трудового та господарського права факультету № 2 доктором юридичних наук, професором, підполковником поліції Костянтином Мельником та дільничним офіцером поліції Немишлянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області майором поліції Костянтином Коваленко для слухачів кількох груп факультету № 5 проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Господарське право» за темою «Відповідальність у господарському праві».

Триває персональний розподіл слухачів факультету № 5

Проходить персональний розподіл слухачів факультету № 5 (заочна форма навчання для працівників Національної поліції) ХНУВС, які здобули перший (бакалаврський) рівень вищої освіти за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» за освітньо-професійною програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач» для подальшого проходження служби в територіальних органах Національної поліції України, які направляли їх на навчання.

Бінарна лекція за участі викладача Донецького державного університету внутрішніх справ

Доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування майор поліції Вадим Селюков в рамках реалізації проєкту академічної мобільності у закладах вищої освіти системи МВС разом із викладачем кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету № 2 Донецького державного університету внутрішніх справ старшим лейтенантом Іваном Хозлу провели бінарну лекцію для слухачів факультету № 5 на тему «Правове регулювання служби дільничних офіцерів поліції».

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету № 5 пройшли атестацію у форматі поліцейського квесту

У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшла атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету № 5, які навчаються за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність». 

Комплексний екзамен з елементами поліцейського квесту

У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочався процес атестації здобувачів вищої освіти факультету № 5, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Складання комплексного екзамену відбувається у два етапи: теоретичний і практичний.

Перший проректор провів зустріч зі слухачами факультету № 5

102 слухача, які навчаються у Харківському національному університету внутрішніх справ за освітньо-професійною програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач», після набуття досвіду у практичних підрозділах Національної поліції, прибули на факультет № 5 для проходження атестації здобувачів вищої освіти та отримання освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».

У ХНУВС відбувся розподіл слухачів факультету № 5

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся розподіл слухачів факультету № 5 (заочна форма навчання за державним замовленням) за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», які навчаються за освітньо-професійною програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач».

Відбувся персональний розподіл слухачів факультету № 5

Для слухачів факультету № 5 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за освітньо-професійною програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач» було проведено персональний розподіл для подальшого проходження служби на посадах молодшого складу поліції в територіальних органах Національної поліції України, які направляли їх на навчання.

Шановні курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ!

Просимо вас взяти участь у дослідженні щодо розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді. Опитування повністю анонімне!