Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна пройшла Міжнародне дистанційне стажування «Scientific perspectives and innovations in education: experience of the Czech Republic» («Наукові перспективи та інновації в освіті: досвід Чехії») на базі Міжнародного економічного інституту тривалістю – 180 годин (6 ЄКТС).

Захід організовано у рамках роботи видавничої групи «Наукові перспективи» та у співпраці з громадською науковою організацією «Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління» і громадською організацією «Асоціація науковців України».

Стажування проводилось з метою підвищення кваліфікації та обміну досвідом із зарубіжними колегами з питань сучасних аспектів модернізації публічного адміністрування, права, економіки та інших галузей наук на основі інноваційних технологій. Набуті знання та компетенції будуть впровадженні у навчальний процес кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1.