Завідувач кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ольга Гетманець та доцент кафедри Євгенія Ананьєва взяли участь у міжнародному онлайн-воркшопі «Global Legal Skills Virtual Workshop Series».

Під час пленарної сесії іноземні учасники були проінформовані про результати серії віртуальних семінарів GLS щодо побудови взаємодії між людьми для посилення викладання у сфері фінансової безпеки.

Презентували та обговорювали успішні випадки побудови інституційного партнерства між міжнародними та українськими університетами та дослідили можливості встановлення інституційного партнерства між міжнародними та українськими у сфері фінансової безпеки. Знайомилися з бібліотекою Конгресу, яка є цінним інструментом для фінансової освіти та досліджень науковців.