Викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Скляр на відкритій платформі Prometheus завершив онлайн-курс «Базова психологічна допомога в умовах війни», розроблений у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Під час навчання було опановано роботу з особами в кризовому стані («Червона зона»), способи подолання помірного стресу («Жовта зона»), практику повернення людини до нормального життя після пережитого стресу («Зелена зона»). Отриманні знання стануть в нагоді для вибору тактики комунікації з особою, яка потребує допомоги в умовах воєнного стану та передачі цих знань іншим. За результатами навчання було отримано сертифікат.