У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся розподіл слухачів факультету № 5 (заочна форма навчання за державним замовленням) за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», які навчаються за освітньо-професійною програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач».

У заході взяли участь проректори університету Сергій Бортник, Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, заступник начальника Управління кадрового забезпечення – начальник відділу комплектування ГУНП в Харківській області підполковник поліції Андрій Матвієнко, начальник відділу кадрового забезпечення ХНУВС підполковник поліції Вадим Безусий та секретар комісії – заступник декана факультету № 5 майор поліції Віктор Василенко.

Після закінчення навчання 102 слухачі будуть направлені до територіальних підрозділів Національної поліції п’ятнадцяти областей України для подальшого проходження служби на посадах середнього складу поліції.