102 слухача, які навчаються у Харківському національному університету внутрішніх справ за освітньо-професійною програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач», після набуття досвіду у практичних підрозділах Національної поліції, прибули на факультет № 5 для проходження атестації здобувачів вищої освіти та отримання освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».

Зі слухачами провів зустріч перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець, який зазначив, що атестація – це відповідальний етап навчання й потрібно докласти усіх зусиль, щоб успішно його пройти та отримати диплом про вищу освіту. Дмитро Швець також зазначив, що навчатися, опановувати нові знання та навички необхідно протягом усього життя, щоб бути успішними й реалізуватися в професії та закликав вступати до магістратури університету.