"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    khnuvs@univd.edu.ua
Важлива інформація для вступників за державним замовленням – майбутнім курсантам ХНУВС!

Звертаємо вашу увагу на те, що добір (відбір) кандидатів на навчання до закладів освіти органів системи МВС та оформлення їх особових (навчальних справ) у період дії воєнного стану дозволяється здійснювати закладам освіти органів системи МВС. Прийом на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ здійснюється на конкурсній основі за результатами внутрішніх вступних іспитів, згідно з Правилами прийому.

Мрієш стати поліцейським? Вступай до ХНУВС!

Якщо ти хочеш стати поліцейським, бажаєш захищати права та свободи громадян – у тебе є шанс вступити до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Важлива інформація для майбутніх студентів ХНУВС (контрактна форма навчання)

Для вступу на навчання на факультет № 6 (контракт) до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році необхідно: 1. Для вступників на основі повної загальної середньої освіти на денну та заочну форми навчання: скласти мультипредметний тест в період з 18 липня по 10 серпня; створити електронний кабінет вступника з 01 липня на сайті vstup.edbo.gov.ua...

Вступ до магістратури ХНУВС у 2022 році без ЗНО!

Військовослужбовці Збройних Сил України та особи, залучені до Сил територіальної оборони, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної пенітенціарної служби, прокуратури, Служби судової охорони, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України та інші (у разі наявності підтверджувальних документів) під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на факультет № 6, беруть участь у конкурсному відборі за результатами тільки фахового іспиту, що складається в університеті. 

Профорієнтаційна зустріч у Безлюдівській селищній раді

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Віктор Лазарєв і методист навчально-методичного відділення факультету № 6 Олександр Шульгін провели профорієнтаційну зустріч із працівниками та начальницею відділу освіти Безлюдівської селищної ради Вікторією Павленко.

Кримінологічна асоціація України продовжує підтримку медичних установ Харкова

Місто-герой Харків продовжує протистояти російській агресії – ЗСУ, прикордонники, територіальна оборона, правоохоронці, рятувальники, медики, волонтери та пересічні харків’яни, які не залишили своє рідне місто у важкий для нашої країни час, намагаються наблизити таку довгоочікувану та жадану Перемогу!

Бінарне заняття за темою «Правниче документування»

У межах дистанційного освітнього процесу у Сумській філії ХНУВС відбулося бінарне заняття для здобувачів-правників за участі головної фахівчині зі зв’язків із громадськістю та пресою відділу комунікацій та правопросвітництва регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області  Яною Кравець та завідувачки кафедри гуманітарних дисциплін Валентини Василенко. 

Участь викладачів ХНУВС в освітньому тренінгу

Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Олена Статівка та викладачі цієї ж кафедри Артем Білоусов, Валентина Кочина, Валентина Почуєва та Лариса Сазанова відвідали онлайн-тренінг “The Evolving World of English Learning” від National Geographic Learning.

Розпочато серію зустрічей з британськими та європейськими поліцейськими, присвячених проблемам правоохоронної діяльності в умовах війни

За сприяння Поліцейського інституту східного регіону (Policing Institute for the Eastern Region - PIER) та Школи гуманітарних та соціальних наук Англія Раскін Університету (School of Humanities and Social Sciences at Anglia Ruskin University - ARU, м. Кембридж, Сполучене Королівство), Харківським національним університетом внутрішніх справ спільно з Головним управлінням Національної поліції України в Харківській області  розпочато серію зустрічей з Британськими та Європейськими поліцейськими, присвячених проблемам правоохоронної діяльності в умовах війни в Україні "Policing in war time Ukraine: in conversation with Kharkiv police officers". 

Забезпечення якості вищої освіти України в умовах війни

Професорка кафедри соціології та психології Ірина Нечітайло факультету № 6, професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна взяли участь у Міжнародному онлайн-форумі «Забезпечення якості вищої освіти України в умовах війни». 

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

26 травня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Підготовка правоохоронців в системі МВС України в умовах воєнного стану" в онлайн-режимі

27 травня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Протидія кіберзлочинності та торгівлі людьми» в онлайн-режимі

22 червня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених, курсантів та студентів» в онлайн-режимі

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до ВПЗ ВКЗ (корпус 2/12, каб. 109), на електронну адресу sprosi.psihologa@gmail.com або за тел. (057) 73–98–356.