Вступникам ХНУВС 2024 року!

З 1 листопада 2023 року відкрито портал osvita.np.gov.ua для подачі Анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

У ХНУВС відбудеться олімпіада «Юний правознавець»

14-19 грудня 2023 року факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ у режимі онлайн проводитиме олімпіаду «Юний правознавець» серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова та Харківської області, а також здобувачів І та ІІ курсів закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Здобувачі вищої освіти поглиблюють знання із проєктної та грантової діяльності

Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС кандидатка філософських наук Тетяна Пономаренко та академік Української технологічної академії, професор кафедри бізнес-економіки та адміністрування СумДПУ імені А.С. Макаренка, доктор економічних наук, доцент Віталій Омельяненко провели інтегроване заняття. 

Як діяти у кризових ситуаціях і станах

Фахівець відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Харківського національного університету внутрішніх справ Владислав Світличний провів психопрофілактичний захід зі студентами факультету № 6 «Як діяти у кризових ситуаціях і станах». 

Принципи академічної доброчесності та питання гендерної рівності в науці обговорили під час засідання наукового гуртка

Відбулося спільне онлайн-засідання наукового студентсько-курсантського гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» та секції «Проблемні аспекти забезпечення економічної безпеки держави».

Відбулось засідання кафедрального наукового гуртка

Засідання наукового гуртка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 відбулося в онлайн-режимі під головуванням доцента кафедри кандидата юридичних наук, доцента Олександра Радченка, у заході також взяла участь старша викладачка кафедри кандидатка юридичних наук Наталія Філіпська.

Бінарне заняття як засіб формування майбутнього фахівця

Cтарша викладачка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Анна Решитько, доцентка кафедри Ганна Довгополова та суддя Господарського суду Сумської області Юлія Джепа провели бінарне заняття з елементами дискусії для здобувачів освіти другого курсу спеціальності «Право» на тему «Судова система України».

Детермінація девіантної поведінки – тема бінарного заняття

Доцентка кафедри педагогіки та психології ХНУВС Вікторія Доценко спільно з викладачкою кафедри психології та педагогіки гуманітарного факультету Національної академії НГУ капітаном Людмилою Макаренко провели бінарне заняття з курсантами 3 курсу за напрямком підготовки «Психологія».

Бінарне заняття з дисципліни «Криміналістика»

Завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Михайло Щербаковський разом із представником департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції провів бінарне заняття для студентів факультету № 6.

Співпраця університету з управлінням освіти Холодногірського району м. Харків

Заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін та завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ірина Панова відвідали управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради та зустрілись із начальницею управління Людмилою Луценко. 

Новини...

Гвардія наступу

Герої МВС: місце пошани й вдячності

Харківщина  незламна (відеопроєкт)

Курси з підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» для осіб з інвалідністю

Новини МВС України

Освітньо-науковий портал МВС України

Новини МОН України

Центр  психологічного здоров'я ХНУВС

Інформація про CEPOL

Спорт для вісх

Повідомити про корупцію

ОГОЛОШЕННЯ

У ХНУВС відбудеться олімпіада «Юний правознавець»

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників.

14 грудня 2023 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл «Застосування інформаційних технологій у правоохоронній діяльності» в онлайн-режимі

01 грудня 2023 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться ХII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави» в онлайн-режимі

07 грудня 2023 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Захист та дотримання прав громадян органами Національної поліції України в умовах воєнного стану» в онлайн-режимі

Телефон гарячої лінії

Вінницького Управління Департаменту внутрішньої безпеки

Національної поліції України

(068) 841-81-73.

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до психологічної служби університету на електронну адресу відділення психологічного забезпечення: sprosi.psiho[email protected]. Консультації проходитимуть очно та онлайн.