STUDY TOURS TO POLAND – це програма Польсько-американського фонду свободи, що надає можливість студентам з України, Білорусі та Молдови познайомитися з польськими ровесниками, зустрітися з представниками академичних спільнот та громадянських організацій, а також відвідати лекції, семінари та культурні заходи.

Візити студентів відбуваються під девізом „Пізнай Польщу” та включають:

— Зустрічі з лідерами польського суспільного життя,

— Візити до державних та громадських установ,

— Зустрічі з представниками університетських середовищ – керівництвом вищих шкіл, викладачами та студентами, ознайомлення з організаційним та культурним життям вищих шкіл,

— Візити до редакцій газет і часописів, на радіо й на телебачення, зустрічі з журналістами,

— Ознайомлення з механізмами функціонування польської економіки в умовах вільного ринку,

— Представлення досвіду польської системної трансформації. Презентація ефектів польської трансформації після 1989 року.

— Презентація неурядових організацій, їх місця в суспільстві, діалог з владою, а також дії на користь місцевих спільнот.

— Ознайомлення з культурою та історією Польщі.

ДЛЯ КОГО? У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти закладів вищої освіти, котрі беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:

- Віком 18 — 21 років  (народжені в період від 1 січня 2000 до 31 грудня 2003 р.)

- Які є громадянами України, Білорусі або Молдови

- Які навчаються в Україні, Білорусі або Молдові

- Які мають дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2022 року)

- Які ще не брали участі у Програмі Study Tours to Poland

- Які повністю вакциновані проти COVID-19 препаратами, схваленими Європейським агентством лікарських засобів (EMA) та Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), мають сертифікат європейського зразка або сертифікат про одужання (з терміном дії не менше 5 місяців на момент подання заявки).

Заявки від кандидатів/-ок приймаються до 11 лютого 2022 року включно (до 23:59 за польським часом).

Інформацію про результати конкурсу кожен з кандидатів/-ок отримає індивідуально до 11 березня 2022 року на вказаний у заявці e-mail.

Візити проводяться у квітні та травні 2022 року (конкретні дати участі будуть подані прийнятим учасникам/-цям індивідуально).

Тривалість візиту до 10 днів.

Процедура подання заявки на участь у Програмі абсолютно БЕЗКОШТОВНА! Організатори покривають всі витрати і забезпечують візову підтримку.

Дедлайн: 11 лютого 2022 року

Під час візиту учаснику забезпечується:

• проживання у хостелі (у кімнаті з іншими учасниками/-цями STP) за місцем реалізації програми

• триразове харчування (сніданок, обід, вечеря)

• допомога в отриманні безкоштовної візи на термін участі у STP

• часткове відшкодування витрат на проїзд у міжнародному сполученні.

Детальні умови доступні на офіційному сайті програми: https://stp.studytours.pl/ua/