Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Сергій Бортник провів оперативну нараду з питань дотримання службової дисципліни. На заході були присутні декани факультетів та їх заступники, офіцери курсової ланки, керівний склад інституту післядипломної освіти.

Проректор університету зосередив увагу присутніх на неухильному дотриманні правил внутрішнього розпорядку, транспортної дисципліни та пожежної безпеки. Сергій Миколайович закликав керівників підрозділів університету тримати на постійному контролі проведення курсовими офіцерами днів дисципліни щодо дотримання заходів особистої безпеки, сумлінного та відповідального ставлення до виконання службових обов’язків.