Курсанти закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання долучилися до конкурсу есе з питань євроатлантичної інтеграції України. Захід був спрямований на інформування молоді з питань реалізації державної політики євроатлантичної інтеграції, підвищення обізнаності щодо діяльності та розвитку Північноатлантичного Альянсу та розуміння основних напрямків співробітництва Україна – НАТО у безпековій сфері.

Курсантка факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Вероніка Миргородська підготувала есе на тему «Україна: НАТО» та отримала подарунок від сторони НАТО.

Конкурс був організований Директоратом стратегічного планування та європейської інтеграції МВС України за підтримки НАТО.