Доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юрій Вапсва провів профорієнтаційну роботу в Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 95 ім. 299-ї Харківської стрілецької дивізії Харківської міської ради Харківської області.

Представник університету зустрівся із заступником директора з навчально-виховної роботи та з учнями випускних класів. Розповів про умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, про сучасну матеріально-технічну базу вишу, високий рівень кваліфікації науково-педагогічного персоналу, належні санітарно-побутові умови для проживання курсантів і студентів у гуртожитках.

Юрій Вапсва провів лекцію-бесіду на тему «Роль поліції в сучасному суспільстві», зазначивши, що кожен, вступивши на службу до поліції, повинен розуміти, що це не лише професія – це стиль життя. Він має бути не лише гарним фахівцем, але й відкритим до спілкування, доброзичливим, толерантним, гідним громадянином своєї держави.