Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Доценко разом із начальником відділення психологічного забезпечення ВКЗ ХНУВС підполковником поліції Наталією Новіковою провели бінарне заняття з навчальної дисципліни «Психофізіологія» за темою «Психофізіологічні дослідження із застосуванням поліграфу».

Здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 053 «Психологія», ознайомили з основними методиками проведення опитування з використанням поліграфа. Щоб розібратися, за яким принципом поліграфом визначається брехня і як він працює, майбутні психологи вивчають нейрофізіологічні процеси, особливості роботи пам'яті та нервової системи в цілому. Під час бінарного заняття першокурсникам продемонстрували як здійснюється психофізіологічне дослідження, коли  синхронно реєструються параметри дихання, електричного опору шкіри, серцево-судинної активності.