У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження переможців фотоконкурсу-виставки, в якому взяли участь курсанти та студенти закладу освіти. За підсумками онлайн-голосування та рішенням журі фотоконкурсу було визначено переможців. За темою «Пульс сучасності» найкращими були визнані роботи:

Вероніки Бицюк та Діани Зімачової «Тримай дистанцію, але будь поруч!» – І місце;

Олександра Романенка та Дмитра Коренєва «Живе спілкування – невід'ємна складова життя!» – ІІ місце;

Наталії Морозової «Не знати свого коріння – не мати майбутнього», Єлизавети Романовської «Україна на карантині», Миколи Сущенка, Євгенія Нестерова та Олександра Романенка «Медична маска – символ нашого часу» – ІІІ місце.

Переможцями за темою «Ми – люди землі» стали:

Анастасія Дорошенко «Відпочинок в сучасності» – І місце;

Захар Горбатенко «Наодинці з природою» – ІІ місце;

Олександра Самойленко «Природа неймовірна», Микола Перехожук «Моторошна краса», Вікторія Близнюк, Владислав Михайленко «Дніпро – це колискова людства! Любіть його, бережіть його та цінуйте!» – ІІІ місце.

Відділом соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи коледжу фотороботи відправлено до Києва на Всеукраїнську фотовиставку.

КЛК ХНУВС