Відбулося засідання наукового гуртка студентів і курсантів циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного колледжу Харківського національного університету внутрішніх справ «Мовні засоби опису наукової інформації — важлива складова професійної підготовки», присвяченого Дню науки в Україні. Керівник наукового гуртка Оксана Савченко презентувала екскурс в історію свята. Акцент було зроблено на досягненнях науково-педагогічних працівників Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС. Було представлено підручники, навчальні посібники, монографії, методичні матеріали, створені викладачами. Відбулося жваве обговорення представлених напрацювань. Члени наукового гуртка також поділилися враженнями щодо участі у II Міжнародній науково-практичній конференції «Авіація, промисловість, суспільство», курсанту Владиславу Тарасенку вручено сертифікат за участь у цій конференції.

КЛК ХНУВС