Під час засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження спортсменів, які стали переможцями та призерами змагань з різних видів спорту. Кубок і диплом за І командне місце у чемпіонаті ФСТ «Динамо» України із боротьби самбо спортсменам університету вручив перший проректор Дмитро Швець. Кожен член збірної команди також отримає й грошову винагороду. Відзначено було й учасників легкоатлетичного пробігу, присвяченого Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Курсант факультету № 2 Марк Романенко став першим на дистанції 10 000 м, а курсант факультету № 3 Дмитро Медведєв виборов ІІ місце на дистанції 20 000 м. Дмитро Швець від імені ректора привітав переможців і побажав їм нових спортивних досягнень та успіхів у навчанні.