14 травня в Україні відзначається 150 років із дня народження видатного українського письменника, громадського діяча Василя Семеновича Стефаника. Бібліотека презентує університетській спільноті книжково-ілюстративну експозицію «Василь Стефаник – новеліст світової слави». Експозиція розкриває маловідомі сторінки життя письменника, його суспільну діяльність і твори.

Він зарекомендував себе, як психолог мужицької душі, якому не має собі рівних в українській літературі, він випередив чи не всіх, хто тільки писав про село… Переживання його персонажів були і переживаннями самого автора.

Кожна новела В. Стефаника проймає голову пекучою, як огонь, думкою і нема жодної такої, аби не краяла серце. Нема у нього жодної новели, витвореної лише фантазією митця. Кожна картина вихоплена з життя письменника або близько знаних людей.

Творчість великого майстра Василя Стефаника – одна із чарівних перлин нашої української культури, наша гордість і слава.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з книжково-ілюстративною експозицією.