Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у вебінарі на тему «Кімнати для опитування дітей та інших вразливих груп і модель Барнахус (дитячий будинок)» від Консультативної Місії Європейського Союзу у Харкові.

Захід розпочала тренер/радник КМЄС з кримінальних розслідувань Кріста Гранрот (Фінляндія). Під час вебінару учасники дізналися про модель Барнахус, мету створення та завдання, цілі розвитку проєкту на наступні роки. Крім того, спікери ознайомили з підготовкою спеціалістів для розслідування злочинів проти дітей у Фінляндії, навели приклади вигляду спеціальних приміщень для проведення співбесід з дітьми.

Наприкінці заходу учасники вебінару ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді від спікерів.