61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

Викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Майсун разом із випускницею факультету міжнародних відносин Каліфорнійського університету Лос-Анджелесу, працівницею Корпусу Миру США Бріанною Кліпп провели для студентів 2 курсу бінарне заняття онлайн на тему «Особливості конституційного права США» у рамках дисципліни «Конституційне право».

Студенти поглибили свої знання в таких питаннях, як основні форми демократії в США, порядок роботи та процедура призначення суддів Верховного Суду США.

Відповідаючи на запитання студентів, Бріанна Кліпп розповіла про важливість професії юриста на прикладі досвіду своєї родини, коли її батько, який працював у Верховному Суді США в 60-х роках, був особисто запрошений на інавгурацію Президента Дж. Кеннеді.

Сумська філія ХНУВС