Харківський національний університет внутрішніх справ продовжує готувати фахівців для нової патрульної поліції. Сьогодні до університету прибули на навчання 227 слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників патрульної служби міст Краматорськ та Слов’янськ.

З майбутніми патрульними поліцейськими зустрілися ректор університету Валерій Сокуренко, проректори Василь Кікінчук, Анатолій Клочко. Звертаючись до присутніх, ректор зазначив, що програма підготовки є дуже насиченою, тож необхідно буде докласти максимум зусиль, щоб засвоїти знання та набути навичок. Валерій Сокуренко підкреслив, що держава чекає на них – молодих, амбітних, патріотично налаштованих, здатних змінити країну на краще.

Слід зазначити, що серед слухачів 181 чоловік (79,7%) та 46 жінок (20,3%). Вищу освіту мають 119 слухачів (52,4%), у тому числі з вищою юридичною освітою – 26 чоловік (11,5%).