У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права». Конференцію відкрив ректор університету член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Валерій Сокуренко. Він привітав учасників конференції – студентів і курсантів провідних закладів вищої освіти України і зазначив, що наукова діяльність сприяє підвищенню якості підготовки фахівців, розширенню загального та професійного світогляду. Валерій Сокуренко побажав усім плідної та результативної роботи.

У заході взяли участь голова галузевої конкурсної комісії – проректор університету доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Леонід Могілевський, заступник голови галузевої конкурсної комісії  т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак, члени галузевої конкурсної комісії  – представники закладів вищої освіти України Харкова, Сум, Донецька. Доповіді, з якими виступили учасники наукового заходу, опубліковано у збірнику конференції.