61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

У м. Харків відбувся Регіональний дебатний турнір в онлайн-форматі, організований Всеукраїнською ініціативою «Активна Громада» за підтримки USAID та National Democratic Institute. Учасниками заходу стали студенти та курсанти закладів вищої освіти міста Харкова. Команди зіграли ролі представників уряду та опозиції. Уряд мав навести аргументи на підтримку пропозиції, опозиція – завадити цьому та спростувати аргументи урядовців.

За результатами фіналу дві команди курсантів факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, які є учасниками Школи наукового лідерства факультету, посіли місця: Дар’я Фартушна та Марина Гайденко – ІІІ місце, Анна Терела та Олексій Рачинський – IV місце.