Доценти кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Олексій Шуміло та Андрій Денисов провели для студентів випускної групи онлайн-консультацію за допомогою платформи Google Meet з актуальних питань підготовки до ЗНО щодо права для вступу до магістратури у 2021 році. Викладачі кафедри розкрили низку проблемних питань, що містяться у Програмі ЗНО з права для вступу в магістратуру та надали посилання на електронні ресурси, необхідні для підготовки. Після проведення заходу студентам було направлено низку матеріалів для підготовки до ЗНО, включаючи авторські відеолекції, презентації та конспекти лекцій з окремих проблемних питань. Було підвищено знання групи з цілої низки питань земельного та екологічного права, а також міжнародного захисту прав людини.

Також професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Сєвідова  роз’яснила студентам групи основні положення щодо можливості вступу до магістратури на спеціальність «Фінанси». Було розкрито структуру курсу, основні дисципліни, що вивчаються, кар’єрні можливості після закінченню курсу та інші переваги навчання у ХНУВС за спеціальністю «Фінанси».

Студенти групи активно взяли участь у дискусії та отримали нові корисні знання.