61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

Доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Дмитро Заяць провів консультативну онлайн-зустріч зі студентами кількох навчальних груп із дисципліни «Криміналістика». Обговорювалися питання, що виносились на розгляд в рамках практичного заняття за темою «Криміналістичне дослідження зброї та слідів її застосування». Окремі питання студентів стосувалися виконання ними практичного завдання за темою «Криміналістична фотографія», а саме оформлення фототаблиці, як додатку до протоколу огляду місця події, та її розміщення на дистанційному курсі. Наприкінці онлайн-зустрічі Дмитро  Заяць визначив питання, яким необхідно приділити увагу під час вивчення наступної теми «Техніко-криміналістичне дослідження документів» та яку літературу необхідно опрацювати.