Відбулося онлайн-засідання кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6. Під керівництвом завідувачки кафедри, кандидата юридичних наук, професора Ірини Панової представники студентського самоврядування взяли участь в обговоренні питань щодо освітньо-професійних програм першого рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність». У засіданні взяли участь студенти: Аліна Бескровна, Ганна Більцевич, Роман Большов, Катерина Васюхник, Анастасія Дрьомова, Руслана Рідченко.

Гарант освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність» (Правоохоронна діяльність) Law Enforcement (Law Enforcement) Ірина Панова презентувала освітню програму для обговорення. Під час зустрічі студенти обговорили складові компоненти програми та можливості вибору дисциплін у складі Пакету № 1 та Пакету № 2, графік навчання, порядок проходження практики, напрями та перспективи працевлаштування, компетентності, які студенти мають здобути за результатами навчання.