Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Виганяйло взяла участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Безпека особистості в цифровому середовищі: правові, психологічні та технологічні аспекти», який проходив на базі Державного науково-дослідного інституту Міністерства внутрішніх справ України у м. Київ за допомогою платформи ZOOM.

Модераторами заходу виступили Володимир Криволапчук – перший заступник директора Державного науково-дослідного інституту МВС України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України та Любов Процик – голова Ради молодих вчених ДНДІ МВС України, науковий співробітник науково-дослідної лабораторії психологічного забезпечення Державного науково-дослідного інституту МВС України, кандидат психологічних наук.

Під час семінару були обговорені, зокрема, наступні теми: «Актуальні питання протидії кіберзлочинам в Україні», «Культура кібербезпеки для всіх та кожного окремо», «Страх як бренд політичного маніпулювання в інформаційному середовищі», «Актуальні виклики та загрози безпеці неповнолітніх у інформаційному просторі» та ін. Старший викладач кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Рвачов виступив із доповіддю «Просвітницькі заходи щодо забезпечення безпеки особистості в цифровому середовищі: досвід Харківського національного університету внутрішніх справ».

Учасники заходу отримали ґрунтовну й актуальну інформацію.

Сумська філія ХНУВС