Представники наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 1 (з підготовки фахівців для підрозділів слідства) Ірина Бульба, Ярослав Колодяжний, Іван Плотнік, Максим П’ятецький, Іван Романчук, Вікторія Хомич разом із науковим керівником гуртка професором кафедри Антоном Байловим взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теоретичні та практичні проблеми реалізації норм права» (з міжнародною участю). Вона проходила в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського і була присвячена актуальним питанням сучасного розвитку системи права України.

У роботі конференції також взяли участь представники Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Бішкекського гуманітарного університету імені Кусеїна Карасаєва, Кременчуцького міського управління юстиції, Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого», Кіровоградського інституту розвитку людини вищого навчального закладу Відкритого Міжнародного Університету розвитку людини «Україна», Інституту права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом, Класичного приватного університету, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, судових органів, адвокатури та прокуратури України, ради молодих юристів при Кременчуцькому міському управлінні юстиції тощо.

Під час роботи заходу члени наукового гуртка ХНУВС виступили з науковими доповідями, в яких акцентували увагу на проблемних питаннях кримінальної відповідальності за незаконне проведення аборту, підміни дитини, нових видів шахрайства, що вчиняються шляхом «фішингу». Вікторія Хомич та Ярослав Колодяжний висвітлили у своїх доповідях проблеми евтаназії та оптимізації системи кримінальних покарань.

За підсумками роботи конференції Ірина Бульба і Вікторія Хомич були нагороджені грамотами «За кращу наукову доповідь», а Ярослав Колодяжний, Іван Плотнік, Максим П’ятецький та Іван Романчук – грамотами «За активну участь у роботі конференції».

У рамках заходу також був проведений круглий стіл за участю представників наукового товариства студентів Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та наукового гуртка Харківського національного університету внутрішніх справ. Вони обговорили питання щодо запозичення та узагальнення позитивного досвіду у сфері науково-дослідної роботи студентів і курсантів, а також удосконалення форм і методів цієї діяльності.