У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції».

У роботі круглого столу взяли участь досвідчені вчені Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», а також науковці Харківського національного університету внутрішніх справ: голова Наукового товариства, професор кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук, доцент Юлія Загуменна та заступник голови Наукового товариства, провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Володимир Чумак.

За результатами роботи круглого столу видано збірник наукових тез і доповідей.