Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Краснова взяла участь у міжнародному онлайн майстер-класі «Перевернутий клас», що проходив у рамках освітнього проєкту «Кіберпедагог».

Учасники заходу обговорили питання змішаного навчання: «Як зробити, щоб стало цікавіше вчитися?», «Як досягти максимум результату за мінімум часу?», «Як відпрацьовувати пропущений матеріал?».

Під час заходу викладачі закладів вищої освіти з різних країн обмінювалися досвідом проведення відеоуроків та методик викладання іноземної мови онлайн, відпрацьовували набуті навички з новими платформами й створювали моделі мінізанять. В ефективності цієї моделі переконалися всі, хто її випробував.