У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочала роботу IV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави».

У конференції взяли участь представники вищих навчальних закладів України – Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова, а також Празького Інституту Безпекових Досліджень (PSSI) та Чеського кримінологічного товариства, працівники Державної фінансової інспекції в Харківській області, Харківського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою,  другого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, представники Головного управління Національної поліції в Харківській області, Центру безпеки дорожнього руху та ін.

Відкрив пленарне засідання ректор університету, кандидат юридичних наук, доцент Валерій Сокуренко.