У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить тренінг для курсантів і студентів на тему «Керівні принципи гендерного насильства», організований спільно із міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда-Україна».

Як зазначила  завідувач кафедри соціології та психології факультету права та масових комунікацій університету, кандидат психологічних наук, доцент Лариса Шевченко, ­– «Програма тренінгу дуже насичена: це і перегляд відеоматеріалів з подальшим їх обговоренням, і практичні завдання, дискусії, обговорення таких питань, як визначення поняття гендерного насильства, заходи щодо його діагностики та профілактики, а також розгляд проблем, характерних саме для українського суспільства».

Тренінг проходить з 19-го по 20-е листопада поточного року.