У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся XV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Як зазначив начальник кафедри українознавства, доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний, конкурс традиційно пройшов у два етапи: І-й тур був присвячений Дню української писемності та проходив у вигляді твору. У ньому взяло участь близько 150 курсантів та студентів. Для участі у ІІ-му турі було відібрано 21-го фіналіста.

За словами доцента кафедри українознавства Харківського національного університету внутрішніх справ, доцента Віктора Режка, усі завдання ІІ-го туру були пов’язані із знанням мови на різних рівнях: фонетика, лексика, граматика, словотвір, синтаксис, редагування текстів.

За результатами конкурсу найближчим часом буде визначено трьох переможців, які представлять університет на обласному рівні, серед вищих навчальних закладів.