Відбулося засідання наукового гуртка кафедри вогневої підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ із запрошенням учнів п’яти шкіл Харкова. Як зазначив начальник кафедри вогневої підготовки Віталій Федоров, школярам  продемонстрували найбільш поширені види сучасної зброї, якою користуються українські правоохоронці та військові. Це – кулемети, гвинтівки, пістолети різних країн-виробників, моделей та років випуску. Про особливості кожної моделі, її переваги та недоліки фахівці університету розповіли дітям у доступній для них формі. Також відвідувачі мали можливість власноруч потримати зброю, уважно її роздивитися, сфотографуватися на пам'ять. Школярам продемонстрували і сучасний мультимедійний тир університету та його можливості.

Усім відвідувачам, серед яких були не тільки школярі, але й їхні батьки, сподобалася і екскурсія, і навчальний заклад. Університет активно займається ранньою профорієнтацією серед молоді, тож учні шкіл, ліцеїв і коледжів є в ньому частими гостями.