Для студентів – майбутніх психологів – відбулося навчальне заняття, яке провів експерт з інклюзивної освіти Школи початкової та середньої освіти «MilanPetrovic» (м. Нові-Сад, Сербія) Мартін Каламкович. Заняття проводилося в межах курсу «Психологія інклюзивної освіти» в онлайн-режимі на платформі ZOOM.

Захід був організований професором кафедри соціології та психології Іриною Нечітайло та проходив у відкритому форматі. На занятті були присутні не тільки лектори та студенти, але й викладачі кафедри соціології та психології: Ірина Жданова, Катерина Маннапова, Юлія Твердохвалова, Надія Чепелєва, Алла Шиліна, які цікавляться питаннями інклюзивної освіти.

Далі виступили студенти з повідомленнями про стан інклюзивної освіти в Україні.

Заняття звершилося дискусією про перспективи впровадження інклюзивної освіти у вітчизняних закладах освіти, а також висновками про основні позиції, на які слід орієнтуватися вітчизняним школам та університетам у реалізації практик освітньої інклюзії, що базувалися на порадах Мартіна Каламковича як експерта з відповідних питань.