У м. Будва (Черногорія) завершився Чемпіонат Європи з боксу серед молоді, в якому взяв участь курсант факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Ілля Тогобицький.

У своїй ваговій категорії 75 кг Ілля провів три поєдинки. У третьому раунді першого двобою він отримав упевнену перемогу нокаутом над спортсменом зі Словакії. У другому – переміг боксера з Албанії. У фінальному поєдинку Ілля Тогобицький зустрівся з представником Російської Федерації та отримав абсолютну перемогу. Ставши призером Чемпіонату Європи, Ілля також виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. У змаганнях брали участь спортсмени з 22 країн.

Вітаємо курсанта Харківського національного університету внутрішніх справ Іллю Тогобицького з блискучою перемогою!